Disain & arendus

Loome veebilehti nii individuaalse disainiga kui valmispõhjadele. Arendamisel kasutame usaldusväärset sisuhaldustarkvara ning pöörame suurt tähelepanu nii turvalisusele kui ka kaasaegsetele veebistandarditele. Soovime olla oma klientidele pikaajalised partnerid ja mitte ainult veebilehe loomise ajal, vaid ka edasises haldamis- ja arendustegevuses. Pikaajalise partnerlussuhte raames saame pakkuda välja vajalikke uuendusi ja arendusi, et reageerida nii uuenenud turvanõuetele kui ka konkurentide ettevõtmistele.

Personaalse disainiga kodulehed ja e-poed

Loome kliendile unikaalse väljanägemisega veebilahenduse, mis eristab teda konkurentidest. Koos jõuame parima lahenduseni, mis sobib nii kliendile kui ka veebilehe külastajale.

Veebilahendused valmisdisainil

Valime välja valmis theme’d (kujunduspõhjad), mille seast saab klient endale sobivaima valida. Kuigi leht tuleb valmis põhjale, seome lehe kliendi firmastiiliga ning mugandame disaini vastavalt kliendi soovidele ja firmastiilile.

Lisaarendused ja e-kaubanduse lahendused

Lisame e-poodidele erinevaid makse-ja tarneviise, liidestusi lao- ja raamatupidamistarkvaraga, mis muudavad e-poe haldamise mugavaks ning täpseks.
Loome ka vajalikud lisaarendused, olgu selleks broneerimissüsteemid, erinevad integratsioonid või mitmekeelsus lisamine.

Tugiteenused

Pakume juurde ka veebilehe loomisega seonduvaid tugiteenuseid – kodulehe kolimine, haldamine, tarkvara uuendamine, turvalisuse tõstmine.